- Nauja
Žibintuvėlis M12, 8000lm, 112W, įkraunamas USB C, 4x 18650 8000mAh, IP44
67,00 €
Su PVM
Techniniai duomenys
| Šviesos šaltinis | 4 x LED |
| Šviesos srautas | 8000lm |
| Švietimo atstumas | 400m |
| Galia | 112W |
| Korpuso medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Baterijos talpa | Vidinė 4 x 18650 2000mAh baterija (bendra 8000mAh) |
| Švietimo režimai | Aurora - Strobo - SOS |
| Švietimo režimai | Mažas - vidutinis - stiprus - strobo - SOS |
| Veikimo laikas | 8.5h |
| Įkrovimo laikas | 6.5h |
| Įkrovimo jungtis | USB Type-C |
| USB tiesioginis įkrovimas | - |
| Išorinio akumuliatoriaus funkcija | Nėra |
| Apsauga nuo aplonkos poveikio | IP44 |
| Matmenys | 118mm x 43mm x 46mm |
| Svoris | 400g |
SUPERFIRE-M12
Charakteristikos
- Gylis (mm)
- 118
- Plotis (mm)
- 46
- Aukštis (mm)
- 43
- Prekinis ženklas
- Superfire
- Baterijos tipas
- 18650
- Galia (W)
- 112
- LED, lempučių kiekis
- 4
Specifiniai Kodai
- ean13
- 6975515770745