- Nauja
LED naktinė lemputė P3306, 230V AC, su optiniu jutikliu, EMOS
6,20 €
Su PVM
Kompaktiškas naktinis LED šviestuvas, jungiamas į elektros lizdą. Automatiškai įsijungia ir išsijungia pagal aplinkos apšviestumą - integruotas šviesos jutiklis. Šviečia šaltai balta šviesa.
Techniniai duomenys
| Maitinimas | 230 V~/50 Hz, max. 0.5 W |
| Judesio jutiklis | Nėra |
| Šviesos jutiklis | Yra |
| Šviesos šaltinis | LED |
| Šviesos srautas | 2 lm |
| Švietimo atstumas | 2 m |
| Šviesos spalva | Šaltai balta |
| Jungiklis | Nėra |
| Automatinis įsijungimas/išsijungimas | Taip |
| Matmenys | 46mm × 67mm × 46mm |
P3306
Charakteristikos
- Prekinis ženklas
- EMOS
Specifiniai Kodai
- ean13
- 8592920002148