- Nauja
LED šviestuvėlis, baldinis, SENSO MASTER, 2.5W, aliuminis, 3000K šiltai balta, su valdikliu ir jungtimis L813
11,30 €
Su PVM
Baldinis LED šviestuvas SENSO MASTER 2,5W, 3000K, aliuminio spalvos korpusu.
Šviestuvas su lietimui jautriu jungikliu, skirtas virtuvinio darbastalio apšvietimui. Taip pat puikiai tinka mažoms erdvėms apšviesti - lentynoms spintose, drabužinėse.
Savybės:
- lengvas surinkimas ir montavimas
- prijungimas be litavimo - MINI-KONEKTOR jungtimis galima prijungti prie to paties gamintojo maitinimo šaltinio.
Maitinimo šaltinis 12V DC parenkamas atskirai, atsižvelgiant į šviestuvų kiekį ir bendrą galingumą.
Tehniniai parametrai
| Maitinimas | 12V DC |
| Galia | 2,5W |
| Šviesos spalva | šiltai balta - 3000K |
| Švietimo kampas | 120° |
| Šviesos srautas | 150lm |
| CRI - spalvų atkūrimo indeksas | ≥80 |
| Tarnavimo laikas | 30000h |
| Įjungimo ciklų skaičius | ≥15000 |
| Suderinama su maitinimo šaltiniu, turinčiu pritemdymo funkciją | NE |
| Energijos klasė | A |
| Laido ilgis | 2m laidai su jungtimis "MINI-Connector" IN ir OUT |
| Mažiausias leistinas atstumas iki apšviečiamo paviršiaus | 30cm |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | IP20 |
| Skersmuo | Ø70mm |
| Aukštis | 7mm |



SENSO-M-AL-30K-01
Charakteristikos
- Gylis (mm)
- 55
- Plotis (mm)
- 180
- Aukštis (mm)
- 250
- Prekinis ženklas
- Design Light
- Galia (W)
- 2.5
- Šviesos srautas (lm)
- 150
150 - Švietimo spalva
- Šiltai balta
- Šviestuvo forma
- Apvali
Specifiniai Kodai
- ean13
- 5900652148219