- Nauja
Įmontuojamas LED šviestuvas su judesio davikliu, 230Vac, 24W, 2550lm, 4000K, apvalus, MOLLY, LED line LITE
LED line LITE Molly yra skandinaviško minimalistinio dizaino šviestuvai. Galimas montavimas įleidžiant, arba paviršinis su papildomu rėmeliu.
Šviestuvas su integruotu judesio jutikliu. Jutiklio parametrai:
Mikrobangų jutiklis 5.8GHz
Veikimo atstumas: 8m
Apšviestumas ne didesnis, nei: 15 lux
Švietimo laikas: 90 sek.
Techniniai duomenys
| Galia | 24 W |
| Šviesos spalvos temperatūra | 4000 K |
| Šviesos srautas | 2550 lm |
| Šviesos srauto efektyvumas | 105 lm/W |
| Spalvos konsistensija McAdam elipsėje | ≤6 |
| Nemirganti šviesa | Taip |
| Šviesos mirgėjimo efektas SVM | <0.4 |
| Spalvų atkūrimo indeksas Ra | 80 |
| Švietimo kampas | 110 ° |
| Pritemdoma | Ne |
| Energijos efektyvumo klasė 2019/2015 | D |
| Maitinimo įtampa | 170-260V AC; 50/60Hz |
| Galios koeficientas | 0,5 |
| Ilgaamžiškumas L70B50 | 30000 val. |
| Įjungimo ciklų skaičius | 20000 |
| IEC saugos klasė | II |
| LED tipas | SMD LED 2835 |
| LED kiekis | 120 |
| Šviestuvo spalva | Balta |
| Gaubto medžiaga | Polikarbonatas |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | IP20 |
| Darbo temperatūra | -20 ÷ +40°C |
| Montavimo kiaurymė | Ø 190-210 mm |
| Matmenys | Ø 220mm x 26mm |
| Svoris | 180 g |
Charakteristikos
- Prekinis ženklas
- LED line LITE
- Galia (W)
- 24
- Šviesos srautas (lm)
- 2550
- Švietimo spalva
- Neutraliai balta
- Šviestuvo forma
- Apvali
Specifiniai Kodai
- ean13
- 5905378201026