- Nauja
Įmontuojamas LED šviestuvas CCT, 230Vac, 18W, 1900lm, 3000-6000K, apvalus, MOLLY, LED line LITE
LED line LITE Molly yra skandinaviško minimalistinio dizaino šviestuvai. Galimas montavimas įleidžiant, arba paviršinis su papildomu rėmeliu.
Šviesos spalva parenkama šviestuvo nugarėlėje esančiu jungikliu.

Techniniai duomenys
| Galia | 18 W |
| Šviesos spalvos temperatūra | CCT 3000 K, 4000K, 6000 K |
| Šviesos srautas | 1900 lm |
| Šviesos srauto efektyvumas | 105 lm/W |
| Spalvos konsistensija McAdam elipsėje | ≤6 |
| Nemirganti šviesa | Taip |
| Šviesos mirgėjimo efektas SVM | <0.4 |
| Spalvų atkūrimo indeksas Ra | 80 |
| Švietimo kampas | 110 ° |
| Pritemdoma | Ne |
| Energijos efektyvumo klasė 2019/2015 | D |
| Maitinimo įtampa | 170-260V AC; 50/60Hz |
| Galios koeficientas | 0,5 |
| Ilgaamžiškumas L70B50 | 30000 val. |
| Įjungimo ciklų skaičius | 20000 |
| IEC saugos klasė | II |
| LED tipas | SMD LED 2835 |
| LED kiekis | 120 |
| Šviestuvo spalva | Balta |
| Gaubto medžiaga | Polikarbonatas |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | IP20 |
| Darbo temperatūra | -20 ÷ +40°C |
| Montavimo kiaurymė | Ø 140-160 mm |
| Matmenys | Ø 170mm x 26mm |
| Svoris | 139 g |
Charakteristikos
- Prekinis ženklas
- LED line LITE
- Galia (W)
- 18
- Šviesos srautas (lm)
- 1900
- Šviestuvo forma
- Apvali
Specifiniai Kodai
- ean13
- 5905378200999