- Nauja
Įmontuojamas LED šviestuvas MESON, 230Vac, 5.5W, 380lm, neutraliai balta 4000K, apvalus, Philips
4,99 €
Su PVM

Savybės
- Šviestuvo gaubto mikro-struktūra
- Puikiai išsklaidoma neakinanti šviesa
- Nevargina akių
Techniniai duomenys
| Maitinimo įtampa | 220V-240V / 50-60Hz |
| Galia | 5.5W |
| Šviesos srautas | 380lm |
| Šviesos spalvos temperatūra | 4000K |
| CRI | 80 |
| Švietimo kampas | 100° |
| Pritemdoma | Ne |
| Šviesos šaltinis | LED integruoti |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Korpuso spalva | Balta |
| Tarnavimo laikas | 15000 val. |
| Įjungimo ciklų skaičius | 7500 |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | IP20 |
| Montavimo kaiurymė | Ø80mm |
| Svoris | 0.036Kg |
PHIL/173620
Charakteristikos
- Tipas
- LED panelė
- Prekinis ženklas
- PHILIPS
- Galia (W)
- 5.5
- Galia. (W)
- 5.5
- Šviesos srautas (lm)
- 380
- Švietimo spalva
- Neutraliai balta
- Šviestuvo forma
- Apvali
Specifiniai Kodai
- ean13
- 8720169173620