- Nauja
LED šviesos panelė 40W, 60x60cm, 4800lm, 120lm/ W, neutraliai balta 4000K, 0-10V valdoma, LED line PRIME
Savybės
LED line PRIME šviesos panelė pasižymi tvirta konstrukcija, patikimomis detalėmis ir aukštu šviesos srauto efektyvumu. Šviesos šaltinis - aukšto efektyvumo ir ilgaamžiai SMD2835 LED šviesos diodai. Naudojama foninio apšvietimo technologija, todėl nesimato ryškių LED taškų. Integruotas šviesos srauto reguliavimas 0-10V signalu.
LED line PRIME panelės sukurtos profesionaliam naudojimui visuomeninės paskirties ir pramoniniuose pastatuose, tokiuose, kaip mokyklos, viešo maitinimo įstaigos, gydymo įstaigos, ofisai, komercinės ar prekybinės paskirties patalpose. Panelės korpusas atsparus gniuždymui ar smūgiui. Laikui bėgant korpusas negelsta, optiniai parametrai išlieka nepakitę visą gamintojo numatytą eksplotavimo laiką - 70000val.
Techniniai duomenys
| Galia | 40 W |
| Šviesos spalvos temperatūra | 4000 K |
| Šviesos srautas | 4800 lm |
| Šviesos srauto efektyvumas | 120 lm/W |
| Švietimo kampas | 120° |
| Spalvų atkūrimo indeksas (Ra) | 80 |
| Spalvų intensyvumas McAdam elipsėje | ≤3 |
| Nemirganti šviesa | Taip |
| Mirgėjimo efektas SVM | 0.4 |
| Įsižiebimas iki 60% | 1 |
| Maitinimo įtampa | 220-240V AC 50/60Hz |
| Galios koeficientas | 0,9 |
| Egergijos suvartojimo klasė 2019/2015 | E |
| Pritemdoma | Taip 0-10V signalu |
| IEC saugos klasė | II |
| LED tipas | SMD LED 2835 |
| LED kiekis | 48 |
| Ilgaamžiškumas L70B50 | 75000val |
| Įjungimo ciklų skaičius | 25000 |
| Korpuso spalva | balta |
| Gaubto medžiaga | polistireno plastikas |
| Korpuso medžiaga | aliuminis |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | IP20 |
| Atsparumas smūgiams | IK02 |
| Darbo temperatūra | -25 ÷ +45 °C |
| Panelės korpuso aukštis | 28 mm |

Charakteristikos
- Gylis (mm)
- 28
- Plotis (mm)
- 595
- Aukštis (mm)
- 595
- Prekinis ženklas
- LED line PRIME
- Galia (W)
- 40
- Šviesos srautas (lm)
- 4800
- Švietimo spalva
- Neutraliai balta
- Šviestuvo forma
- Kvadratinė
Specifiniai Kodai
- ean13
- 5905378201248
