- Nauja
Magnetinio bėgelio kampinė jungtis, paviršinė, L formos
16,40 €
Su PVM
Techniniai duomenys
| Įtampa | 48 VDC |
| Klasė | CLASS III |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | IP20 |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Spalva | Juoda |
| Plotis | 120 mm |
| Aukštis | 53 mm |
| Ilgis | 120 mm |
| Svoris | 150g |
BY41-10221
Charakteristikos
- Prekinis ženklas
- Braytron
Specifiniai Kodai
- ean13
- 5949097722844