- Nauja
LED šviestuvas magnetiniui bėgeliui 6W, neutraliai balta 4000K, kryptinis, 370lm
39,00 €
Su PVM
Techniniai duomenys
| Šviesos šaltinis | LED |
| Montavimas | Paviršinis |
| Švietimo tipas | Kryptinis |
| Jungtis | Magnetinė |
| Maitinimo įtampa | 48 VDC |
| Galia | 6 w |
| Šviesos srautas | 370 lm |
| Šviesos spalva | Neutraliai balta |
| Šviasos spalvos temperatūra | 4000K |
| Spalvų atkūrimo indeksas (CRI) | ≥ 90 |
| Energijos efektyvumo klasė | G |
| Švietimo kampas | 24° |
| Pritemdoma | Ne |
| Klasė | Class III |
| Galios koeficientas | > 0.9 |
| Įsižiebimo laikas | < 0.5 s |
| Ilgaamžiškumas (veikiant 2.7 h per dieną) | 30000 h |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | IP20 |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Spalva | Juoda |
| Skersmuo | Ø35 mm |
| Aukštis | 80 mm |
| Svoris | 140 gr |
BD61-00111
Charakteristikos
- Prekinis ženklas
- Braytron
Specifiniai Kodai
- ean13
- 5949097728334