- Nauja
LED valdiklis DALI, RGBW / CCT / MONO, 4x5A 12-36Vdc, Sunricher
63,90 €
Su PVM
DALI, Push, Phase Cut arba 0/1-10V (pasirinktinai) LED valdiklis
Funkcijos
- Pasirenkamas 1 iš 4 LED valdymo būdų DALI, AC push, 0/1-10V arba Triac (Phase Cut).
- atitinka: IEC 62386-101:2014, IEC 62386-102:2014, IEC 62386-207 Ed2.
- Integruota DALI-2 sąsaja, DALI DT6 įrenginys.
- Suderinamas su visais DALI valdikliais.
- LED valdymo būdas parenkamas trumpiklių kombinacija (būtina parinkti prieš sujungiant grandinę)
- 1 išėjimo kanalas 12-36VDC, max. 20A
- Tinka nukirsto priekinio ir galinio fronto Triac valdymas
- reikalingas 1 DALI adresas iš DALI valdiklio parinkus DALI valdymą
- Suderinamas su visais Triac reguliatoriais
- Galima jungti LED valdiklio stiprintuvus ir neribotai didinti LED apkrovą.
Techniniai duomenys
| Įėjimo įtampa | 12-36VDC |
| Išėjimo srovė | 1x20A |
| Išėjimo galia | 1x(240-720)W |
| Maitinimo tipas | Pastovios įtampos |
| DALI sąsajos srovė | 2mA |
| LED pritemdymo intervalas | 0.1%-100% |
| Darbo temperatūra | -20℃ ~ +50℃ |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | IP20 |
| Matmenys | 170mm x 53.4mm x 28mm |
SR-2303P
Charakteristikos
- Prekinis ženklas
- Sunricher