- Nauja
LED valdiklis, 12-24V, 4x4A, vienos spalvos, DIM, Wi-Fi TUYA VARIANTE +RF, LED LINE
32,90 €
Su PVM
Valdiklį galima valdyti specialiu VARIANTE radijo nuotolinio valdymo pultu, kurio nuotolis yra 20 m, arba iš bet kurios pasaulio vietos per WIFI, naudojant „TUYA Smart Device Management System“ ir nemokamą „SmartLife“ programą, skirtą namų automatikos prietaisų valdymui. Patogesniam valdymui - valdiklius VARIANTE galima susieti į grupes, priskirti skirtingoms zonoms.
Techniniai duomenys:
| Įėjimo įtampa | 12-24V DC |
| Įėjimo srovė (max.) | 16A (4A kanalui) |
| Galia | 12V:<192W, 24V:<384W |
| Išėjimo tipas | PWM - visi kanalai valdomi sinchroniškai |
| Išėjimo kanalų skaičius | 4 |
| Dažnis PWM | 1,95 KHz |
| Dažnis RF | 2,4 Ghz |
| Nuotolinio pultelio RF veikimo atstumas iki | 20 m |
| Komplektuojamas nuotolinis pultelis | Ne |
| Darbo temperatūra | -20 - 60℃ |
| Matmenys | 70mm x 40mm x 20mm |
| Svoris | 80g |
471277
Charakteristikos
- Tipas
- Valdiklis
- Gylis (mm)
- 70
- Plotis (mm)
- 40
- Aukštis (mm)
- 20
- Prekinis ženklas
- LED line
- Įėjimo įtampa DC nuo (V)
- 12
- Įėjimo įtampa DC iki (V)
- 24
- Srovė (A)
- 16
- Jungimo tipas
- Kita
- Valdymas
- PWM
- Valdymo srovė (mA)
- Kita
Specifiniai Kodai
- ean13
- 5907777471277