- Nauja
Nuotolinio valdymo pultelis LED valdikliams VARIANTE DIM / CCT / 0-10V, LED line PRIME
19,90 €
Su PVM
VARIANTE DIM/CCT/1-10V nuotolinio valdymo pultas - tai įrenginys, skirtas VARIANTE DIM, VARIANTE CCT ir VARIANTE 1-10V valdikliams valdyti.
Funkcijos:
Neribota valdiklių grupavimo galimybė: VARIANTE nuotolinio valdymo pultas turi unikalią sąsają ir yra labai paprastas naudoti. Dėl grupavimo funkcijos jam galite priskirti bet kokį skaičių VARIANTE DIM, CCT arba 1-10V valdiklių.
Mėgstamos apšvietimo scenos visada po ranka: Nuotolinio valdymo pultas leidžia užprogramuoti bet kokias vartotojo apšvietimo scenas, kurios tiesiogiai pasiekiamos mygtukais DIY1 ir DIY2.
Tikslus valdymas: Mygtukais - + tiksliai sureguliuokite LED juostos arba 1-10 V šviestuvo ryškumo lygį. Ilgai spaudžiant, ryškumas keisis sklandžiai ir greitai.
Saugumas: Kiekvieną VARIANTE nuotolinio valdymo pultelį su valdikliu susieja naudotojas, naudodamas unikalią kodo reikšmę. Taip išvengsite atsitiktinių trukdžių, pavyzdžiui, kaimynų.
Stilingas dizainas: VARIANTE nuotolinio valdymo pultas yra elegantiško ir modernaus dizaino, kuris papildys bet kokį interjerą.
Papildoma informacija:
VARIANTE nuotolinio valdymo pultelis - tai saugus ir patikimas būdas valdyti LED apšvietimą. Jį lengva naudoti, jis turi daugybę funkcijų, todėl idealiai tinka tiek gyvenamosioms, tiek komercinėms patalpoms.
Techniniai duomenys
| Valdomų zonų skaičius | 4 |
| Veikimo atstumas | 20 m |
| RF dažnis | 2.4 GHz |
| Maitinimas | DC 3V 2 x AAA baterijos |
| Galia darbo režimu | <60 mW |
| Srovė darbo režimu | <20 mA |
| Galia budėjimo režimu | 75 uW |
| Srovė budėjimo režimu | 25 uA |
| Darbo temperatūra | -20 ÷ 60 °C |
| Matmenys | 148mm x 39mm x 21,2mm |
203600
Charakteristikos
- Gylis (mm)
- 21.2
- Plotis (mm)
- 39
- Aukštis (mm)
- 148
- Prekinis ženklas
- LED line PRIME
Specifiniai Kodai
- ean13
- 5905378203600