- Nauja
LED juostų valdiklis RGB+CCT, 12/ 24Vdc, 15A, valdomas RF, Wi-Fi, TUYA, LED line PRIME

Šiuo valdikliu galima valdyti prijungtą LED apšvietimą nuotoliniu pulteliu ir iš bet kurios pasaulio vietos per loT TUYA sistemą. Galima reguliuoti apšvietimo intensyvumą 0-100% ir pasirinkti šviesos atspalvius. Valdiklis pasižymi ypač tiksliu kiekvieno išėjimo kanalo valdymu.
Tuya integruota į Smart Things, Smart Life ir Smart Home sistemas.
Papildomai visus Tuya įrenginius galima valdyti balsu. Galimi valdymo balsu asistentai: Amazon Alexa, Google Assistant, Yandex Alice.
Techniniai duomenys
| Išėjimo tipas | RGBCCT |
| Maitinimo įtampa | DC12V-24V |
| Išėjimo kanalų skaičius | 5 |
| Vieno kanalo srovė | ≤3A |
| Bendra išėjimo srovė | ≤15 A |
| Galia | 12V:<180W, 24V:<360 W |
| PWM dažnis | 1,95 KHz |
| RF nuotolinio valdymo dažnis | 2.4 GHz |
| RF veikimo atstumas | ≤20 m |
| Nuotolinis pultelis komplektuojamas | Ne - perkamas atskirai |
| Darbo temperatūra | -20 ÷ 60 °C |
| Matmenys | 70 mm x 40 mm x 20 mm |
| Svoris su pakuote | 80 g |
Charakteristikos
- Gylis (mm)
- 40
- Plotis (mm)
- 70
- Aukštis (mm)
- 20
- Prekinis ženklas
- LED line PRIME
- Įėjimo įtampa DC nuo (V)
- 12
- Įėjimo įtampa DC iki (V)
- 24
- Srovė (A)
- 15
- Jungimo tipas
- Kita
- Valdymas
- RGBW + CCT
Specifiniai Kodai
- ean13
- 5905378201231