- Nauja
Sandėlio šviestuvas Sapphire 100W, neutraliai balta 230Vac, 15000lm, IP65, IK08, juodas, valdomas 1-10V
124,00 €
Su PVM
- Prijungimo kabelis 3x1.0mm² gumine izoliacija, pagal VDE/UL.
- Sumontuoti ypač ryškūs šviesos diodai.
- Keičiamas optinis lęšis.
- Aliuminio lydinio korpusas, puikiai išsklaidantis šilumą.
- Visi optiniai parametrai patvirtinti laboratotiniais matavimais.
| Šviesos spalvos temperatūra | 4000K |
| Šviesos spalva | neutrali |
| Galia | 100W |
| Maitinimo įtampa | 100-277V AC |
| Maitinimo įtampos dažnis | 50/60Hz |
| Šviesos srautas | 15000lm |
| Šviesos efektyvumas | 150lm/W |
| Švietimo kampas | 110° |
| LED tipas | - |
| LED gamintojas | - |
| RA - spalvų atkūrimo indeksas | >80 |
| Ilgaamžiškumas | 50000val. |
| Įjungimo ciklų skaičius | 15000 |
| Šviesos srautas po 50000val. | ≥96% |
| Įsižiebimo laikas | <0,5s |
| Pritemdymas | 1-10V |
| Išmanus valdymas | galimas su papildomais priedais (DALI, ZigBee, Bluetooth (TUYA, Casambi), mikrobangų, būvio, optinis jutiklis) - priedai užsakomi atskirai |
| Atsparumas aplinkos poveikiui | IP65 |
| Atsparumas smūgiams | IK08 |
| Maitinimo šaltinio gamintojas | Philips |
| Maitinimo šaltinio tipas | Neizoliuotas galvaniškai |
| Maitinimo šaltinio efektyvumas | ≥ 94% |
| Galios koeficientas | ≥ 0.90 |
| Triukšmų lygis | ≤10% |
| Saugos klasė nuo elektros smūgio | - |
| Apsauga nuo viršįtampio | 4KV |
| Šviestuvo gaubtas | Polikarbonatas |
| Korpuso medžiaga | aliuminio lydinys ADC12 |
| Spalva | juoda matinė |
| Galimas reguliavimas | - |
| Montavimas | pakabinamas |
| Darbo temperatūra | -30°C - + 50°C |
| Matmenys (I x P x A) | 260mm x 260mm x 198mm |
| Svoris | 2.2Kg |
| Garantija | 5 metai |
| Šviestuvo tipas | pramoninės paskirties, be judesio jutiklio |
FK-ID100-110N-FSA
Charakteristikos
- Tipas
- Sandėlio šviestuvas
- Galia (W)
- 100
- Galia. (W)
- 100
- Šviesos srautas (lm)
- 15000
- LED šviesa
- Neutraliai balta
- Daviklis
- 1-10V