- Nauja
Hermetinis šviestuvas TRI-PROOF, 230Vac, 40W, 150lm/ W, 118cm, IP65, IK08, 5000K, LINKER, LED line PRIME
37,90 €
Su PVM
Savybės:
- Pilka korpuso spalva nepagelsta nuo UV spindulių povieikio visą eksplotacijos laiką.
- FLICKER FREE technologija - nėra žalingo šviesos mirksėjimo efekto, saugu naudoti bet kokios paskirties patalpose.
- TRI-PROOF technologija - šviestuvai skirti naudoti tokiose patalpose: salės, sandėliai, komunalinės patalpos, garažai, ūkiniai pastatai, didesnio ploto atviros patalpos.
- Šviestuvai apsaugoti nuo neigiamo drėgmės ir dulkių poveikio, sertifikuoti IP65.
- Plačios panaudojimo galimybės viduje ir lauke - darbo temperatūros diapazonas: -20°C iki +40°C.
- Lempų energijos vartojimo efektyvumo klasė yra D (anksčiau A++).
Techniniai duomenys
| Galia | 40W |
| Šviesos spalvos temperatūra | 5000K |
| Nemirganti šviesa | Taip |
| Maitinimo įtampa | 220V - 240V AC; 50Hz - 60Hz |
| Šviesos srautas | 6000lm |
| Šviesos efektyvumas | 150lm/W |
| Švietimo kampas | 120° |
| Spalvos konsistensija McAdam elipsėje | ≤6 |
| Spalvų atkūrimo indeksas Ra | 80 |
| Įjungimo ciklų skaičius | 50000 |
| Tarnavimo laikas | 100000val. |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | IP65 |
| Atsparumas smūgiams | IK08 |
| Darbo temperatūra | -25°C iki +45°C |
| Energijos suvartojimo klasė | D (anksčiau A++) |
| Matmenys | 1180mm x 61mm x 72mm |
201279
Charakteristikos
- Gylis (mm)
- 61
- Plotis (mm)
- 1180
- Aukštis (mm)
- 72
- Prekinis ženklas
- LED line PRIME
Specifiniai Kodai
- ean13
- 5905378201279