- Nauja
Hermetinis šviestuvas TRI-PROOF, 230Vac, 40W, 4800lm, 125cm, IP65, 4000K, LEDOM
34,90 €
Su PVM
Savybės:
- Greito prijungimo jungtis (FAST CONNECTOR) leidžia greitai prijungti lempą prie maitinimo bei užtikrina maitinimo kabelio hermetiškumą.
- Korpusas ir lempos gaubtas pagaminti iš polikarbonato - gaminys yra lengvas ir labai atsparus mechaniniams pažeidimams.
- Naudojami modernūs 2835 šviesos diodai, pasižymintys stipria šviesa ir mažu energijos suvartojimu. Šviesos diodų tarnavimo laikas - daugiu, nei 35000 val.
- FLICKER FREE technologija - nėra žalingo šviesos mirksėjimo efekto, saugu naudoti bet kokios paskirties patalpose.
- TRI-PROOF technologija - šviestuvai skirti naudoti tokiose patalpose: salės, sandėliai, komunalinės patalpos, garažai, ūkiniai pastatai, didesnio ploto atviros patalpos.
- Šviestuvai apsaugoti nuo neigiamo drėgmės ir dulkių poveikio, sertifikuoti IP65.
- Plačios panaudojimo galimybės viduje ir lauke - darbo temperatūros diapazonas: -20°C iki +40°C.
- Lempų energijos vartojimo efektyvumo klasė yra E (anksčiau A++).
Techniniai duomenys
| Galia | 40W |
| Šviesos spalvos temperatūra | 4000K |
| Galios koeficientas | >0,9 |
| Maitinimo įtampa | 185V - 265V AC; 50Hz - 60Hz |
| Šviesos srautas | 4800lm |
| Šviesos efektyvumas | 120lm/W |
| Švietimo kampas | 120° |
| LED tipas | SMD2835 |
| LED kiekis | 144 |
| Įjungimo ciklų skaičius | 20000 |
| Tarnavimo laikas | 35000val. |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | IP65 |
| Atsparumas smūgiams | IK08 |
| Darbo temperatūra | -20°C iki +40°C |
| Energijos suvartojimo klasė | E (anksčiau A++) |
| Matmenys | 1250mm x 48mm x 82mm |
477613
Charakteristikos
- Prekinis ženklas
- LEDOM
Specifiniai Kodai
- ean13
- 5907777477613