- Nauja
LED juosta NEON FLEX 12Vdc, 9.6W/ m, 144LED/ m, neutrtaliai balta, 4x10mm, 5m ritė, IP68
49,01 €
Su PVM
Techniniai duomenys
| Maitinimo įtampa | 12V DC |
| Šviesos spalva | Neutraliai balta |
| Galia | 9,6W/m |
| Šviesos srautas | 450lm/m |
| Švietimo kampas | 180° |
| LED skaičius | 144 LED/m |
| LED tipas | SMD 2835 |
| LED prekinis ženklas | Epistar |
| Mažiausias lenkimo skersmuo | Ø25mm |
| Karpoma | 20,8mm |
| Tarnavimo laikas | 50000val. |
| Apvalkalo medžiaga | Silikonas |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | IP68 |
| Darbo temperatūra | -25°C - +60°C |
| Atsparumas UV ir apsauga nuo pageltimo | Taip |
| Matmenys | 4mm x 10mm x 5m |
| Sertifikatai | CE, RoHS |
NF-9W12V-4X10NW
Charakteristikos
- Tipas
- LED NEON FLEX
- Plotis (mm)
- 4
- Aukštis (mm)
- 10
- Prekinis ženklas
- LEMLUX
- Galia (W)
- 9.6
- Galia. (W)
- 9.6
- LED tipas
- SMD2835
- LED spalva
- Neutraliai balta
- IP klasė
- IP68
- Įėjimo įtampos (V)
- 12
Specifiniai Kodai
- ean13
- 4772081004630