- Nauja
LED juosta 12Vdc, 6W/ m, SMD2835 60LED/ m, 4000K neutraliai balta, 5m ritė, IP20, LEMLUX
17,90 €
Su PVM
| Išmatavimai: | 1000x8x1 |
| Srovė: | ~0.5A |
| Įtampa: | 12 Vdc |
| Galia W/m: | 6W/m |
| LED kiekis metre: | 60 |
| Švietimo spalva: | 4000K |
| Šviesos srautas: | 630lm/m |
| CRI: | >80 |
| Švietimo kampas: | 120° |
| Darbinė temperatūra: | -25°- +65° |
| Karpymo segmentas: | 50mm |
| Atsparumas drėgmei: | IP20 |
| Kiekis vienoje ritėje: | 5 metrai |
SMD60-6W-12-NW
Charakteristikos
- Serija
- ECO
- Prekinis ženklas
- LEMLUX
- Galia (W)
- 6
- Galia. (W)
- 6
- LED tipas
- SMD2835
- LED spalva
- Neutraliai balta
- IP klasė
- IP20
- Įėjimo įtampos (V)
- 12
- Įėjimo įtampos. (V)
- 12
- Ilgis ritėje (m)
- 5
Specifiniai Kodai
- ean13
- 4772081004418