- Nauja
LED juosta 12V 6.0W/ m 60LED/ m 634lm/ m šiltai balta 2700K IP20 120°, ritė 50m, PLUS AKTO
415,01 €
Su PVM
Techniniai duomenys
| Maitinimo įtampa | 12Vdc |
| Galia | 6W/m |
| LED tipas | SMD2835 |
| LED kiekis | 60LED/m |
| Šviesos spalva | šiltai balta 2700K |
| Šviesossrautas | 634lm/m |
| Efektyvumas | 105lm/W |
| Švietimo kampas | 120° |
| CRI | >80 |
| PCB plotis | 8mm |
| Karpoma atkarpomis | 50mm |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | IP20 |
| Darbo temperatūra | -25° - +65° C |
AFL-60U60M-WWW-50
Charakteristikos
- Tipas
- LED juosta
- Serija
- PLUS
- Prekinis ženklas
- AKTO
- Galia (W)
- 6
- Galia. (W)
- 6
- LED tipas
- SMD2835
- LED spalva
- Šiltai balta
- IP klasė
- IP20
- Įėjimo įtampos (V)
- 12
- Įėjimo įtampos. (V)
- 12
- Ilgis ritėje (m)
- 50