- Nauja
LED juosta 24V 9.6W/ m 120LED/ m 1125lm/ m neutraliai balta 4000K IP20 120°, ritė 50m, PLUS AKTO
495,00 €
Su PVM
Techniniai duomenys
| Maitinimo įtampa | 24Vdc |
| Galia | 9,6W/m |
| LED tipas | SMD2835 |
| LED kiekis | 120LED/m |
| Šviesos spalva | neutraliai balta 4000K |
| Šviesossrautas | 1125lm/m |
| Efektyvumas | 117lm/W |
| Švietimo kampas | 120° |
| CRI | >80 |
| PCB plotis | 8mm |
| Karpoma atkarpomis | 50mm |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | IP20 |
| Darbo temperatūra | -30° - +65° C |
AFL-120U9624M-NW-50
Charakteristikos
- Tipas
- LED juosta
- Serija
- PLUS
- Prekinis ženklas
- AKTO
- Galia (W)
- 9.6
- Galia. (W)
- 9.6
- LED tipas
- SMD2835
- LED spalva
- Neutraliai balta
- IP klasė
- IP20
- Įėjimo įtampos (V)
- 24
- Įėjimo įtampos. (V)
- 24
- Ilgis ritėje (m)
- 50