- Nauja
LED juosta, 24V 7.2W/ m, IP20, 3000K, 175lm/ W, aukšto efektyvumo, Samsung SMD, PREMIUM AKTO
15,40 €
Su PVM
Savybės
- Samsung LED.
- Mažas įtampos kritimas juostos takeiuose – 4 oz PCB.
- Aukštas efektyvumas (~175 Lm/W).
- Aukštas spalvų atkuriamumas CRI>80.
- Mažas spalvinės temperatūros nuokrypis (MacAdam3).
- Paprastas montavimas - dvipuse lipnia juosta.
- Plačios panaudojimo galimybės: baldiniam, architektūriniam, akcentiniam, šoniniam ir kitos paskirties apšvietimui.
- Tarnavimo laikas: >70 000 val.
Techniniai duomenys
| Srovė | 0.3A |
| Įtampa | 24V DC |
| Galia | 7.2W/m |
| LED kiekis | 160vnt/m |
| Spalva | Šiltai balta |
| Spalvinė temperatūra (CCT) | 3000K |
| Šviesos srautas | 1185lm |
| Spalvų atkuriamumo indeksas | >80 |
| Šviesos kampas | 120° |
| Darbinė temperatūra (Tc taške) | -25°- +65° |
| Kirpimo atkarpa | 50mm |
| Apsaugos lygis | IP20 |
| Išmatavimai | 1000x10x1.18 mm |
AFLP-160RA7224M-WW
Charakteristikos
- Tipas
- LED juosta
- Serija
- PREMIUM
- Prekinis ženklas
- AKTO
- Galia (W)
- 7.2
- Galia. (W)
- 7.2
- LED tipas
- SMD2835
- LED spalva
- Šiltai balta
- IP klasė
- IP20
- Įėjimo įtampos (V)
- 24
- Įėjimo įtampos. (V)
- 24
- Ilgis ritėje (m)
- 5