- Nauja
LED juosta 24Vdc, 12W/ m, COB 480LED/ m, 1300lm, neutraliai balta 4000K, IP20, 180°, LEMLUX
7,99 €
Su PVM
Techniniai duomenys
| Maitinimo įtampa | 24Vdc |
| Galia | 12W/m |
| LED tipas | COB 480LED/m |
| Šviesos spalva | neutraliai balta 4000K |
| Šviesossrautas | 1300lm/m |
| Švietimo kampas | 180° |
| CRI | >90 |
| PCB plotis | 10mm |
| Karpoma atkarpomis | 50mm |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | IP20 |
COB-NW480
Charakteristikos
- Tipas
- LED juosta
- Prekinis ženklas
- LEMLUX
- Galia (W)
- 12
- Galia. (W)
- 12
- LED tipas
- COB
- LED spalva
- Neutraliai balta
- IP klasė
- IP20
- Įėjimo įtampos (V)
- 24
- Įėjimo įtampos. (V)
- 24
- Ilgis ritėje (m)
- 5
Specifiniai Kodai
- ean13
- 4772081004197