- Nauja
LED juosta 24Vdc, 8W/ m, COB 320LED/ m, 800lm, šaltai balta 6500K, 180°, LED LINE
10,90 €
Su PVM
Tvirtinimas dvipuse lipnia juosta 3M 300LSE.
Techniniai duomenys:
| Galia | 8W/m (+/- 5%) |
| Galia (ritės 5m) | 40W |
| Maitinimo įtampa | 24V |
| Srovė | 0,333A/m |
| Srovė (ritės 5m) | 1,665A |
| Galimas pritemdymo tipas | PWM |
| Šviesos spalva | šaltai balta |
| Spalvos temperatūra | 6000K |
| Švietimo kampas | 180° |
| Šviesos srautas | 800lm/m |
| Šviesos srautas (ritės 5m) | 4000lm |
| Šviesos srauto efektyvumas | 100lm/W |
| MacAdam's steps | ≤3 |
| Spalvų atkūrimo indeksas | Ra >90 |
| Energijos klasė | A++ |
| Tarnavimo laikas | 50 000 val. |
| LED tipas | COB |
| LED skaičius 1 metre | 320 |
| LED skaičius 5 metrų ritėje | 1600 |
| Mažiausia atkerpama atkarpa | 5 cm |
| PCB sluoksnių skaičius | 3 |
| Laminato plotis | 3 mm |
| Laminato spalva | balta |
| Danga atspari UV spinduliams | Taip |
| Naudojama tik patalpose | Taip |
| Darbo temperatūra | -25°C ÷ 45°C |
| Svoris su pakuote | 115g |
| Matmenys | 10 x 2mm |
476845
Charakteristikos
- Tipas
- LED juosta
- Prekinis ženklas
- LED line
- Galia (W)
- 8
- Galia. (W)
- 8
- LED tipas
- COB
- LED spalva
- šaltai balta
- IP klasė
- IP20
- Įėjimo įtampos (V)
- 24
- Įėjimo įtampos. (V)
- 24
Specifiniai Kodai
- ean13
- 5907777476845