- Nauja
Lauko šviestuvas su saulės baterija ir judesio jutikliu SUNSTREET 750lm, 3560mAh, 6000K, 140x80°
52,90 €
Su PVM
Aprašymas
Šviestuvas SUNSTREET yra modernus, energiją taupantis ir ekologiškas apšvietimo sprendimas, skirtas naudoti lauke. Šis Saulės šviestuvas su įmontuota baterija veikia nepriklausomai nuo elektros tinklo ir vienu įkrovimu gali šviesti iki 13 valandų. Puikiai tinka sodams, takams, automobilių stovėjimo aikštelėms ir viešosioms erdvėms apšviesti. SUNSTREET pasižymi moderniu dizainu, paprastu montavimu ir išmaniuoju funkcionalumu viename kompaktiškame įrenginyje.
Savybės
- Judesio jutiklis – automatiškai įjungiama šviesa tamsiu paros metu, suveikus judesio jutikliui.
- Nuotolinio valdymo pultelis – skirtas įjungti / išjungti šviestuvą ar parinkti norimą veikimo režimą.
Techniniai duomenys
| Galia | 100 W |
| Šviesos spalva | Balta |
| Šviesos spalvos temperatūra | 6500 K |
| Šviesos srautas | 750 lm |
| Švietimo kampas | 90° |
| Spalvų atkųrimo indeksas Ra | 70 |
| LED tipas | SMD LED 5050 |
| LED kiekis | 56 |
| Pritemdymo funkcija | PWM |
| Kopruso medžiaga | Polikarbonato plastikas |
| Korpuso spalva | Pilka |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | IP54 |
| Darbo temperatūra | -40~50℃ |
| Tvirtinimo būdai | Ant šviestuvo stulpo, prie sienos |
| IEC saugos klasė | III |
| Ilgis | 413 mm |
| Plotis | 231 mm |
211315
Charakteristikos
- Gylis (mm)
- 413
- Plotis (mm)
- 231
- Prekinis ženklas
- LED line PRIME
- Galia (W)
- 100
- Šviesos srautas (lm)
- 750
- LED šviesa
- Šaltai balta
- Daviklis
- Su judesio davikliu; Su saulės baterija
Specifiniai Kodai
- ean13
- 5905378211315