- Nauja
Lauko šviestuvas su saulės baterija ir judesio jutikliu LUNIR, 1400lm, 4000mAh, 4000K, 100°
Aprašymas
LUNIR 50W PRIME šviestuvas su saulės baterija yra praktiškas ir patikimas apšvietimo sprendimas, kuriam nereikia laidų, itin lengva montuoti. Šviestuvas turi didelio efektyvumo SMD 2835 šviesos diodus ir skleidžia ryškią, neutralios baltos spalvos šviesą, kurios spalvinė temperatūra yra 4000 K, o šviesos srautas - 1400 liumenų, todėl idealiai tinka naudoti tiek lauke, tiek patalpose.
Prožektoriuje įmontuotas PIR judesio jutiklis su 100° aprėpties kampu, veikiantis iki 3 metrų atstumu. Šviesa įjungiama tamsiu paros metu aptikus judesį. Tvirtas ABS plastiko korpusas ir patvarus polikarbonato (PC) gaubtas puikiai apsaugo vidinius komponentus, o IP65 klasės korpusas užtikrina visišką atsparumą dulkėms ir vandens patekimui, tinka bet kokioms oro sąlygoms.
Įrenginys maitinamas iš didelio našumo 6 W saulės baterijos, todėl veikia ilgai ir nereikalauja išorinio maitinimo šaltinio. Dėl kompaktiškų matmenų ir elegantiško juodo dizaino jis yra universalus pasirinkimas įvairioms gyvenamosioms, komercinėms ir pramoninėms patalpoms.
Techniniai duomenys
| Galia | 50 W |
| Šviesos spalva | Balta |
| Šviesos spalvos temperatūra | 4000 K |
| Šviesos srautas | 1400 lm |
| Švietimo kampas | 90° |
| LED tipas | SMD 2835 |
| LED kiekis | 44 |
| Spalvų atkūrimo indeksas Ra | 70 |
| Judesio jutiklio tipas | PIR |
| Laido ilgis tarp šviestuvo ir saulės baterijos | 2000 mm |
| Tarnavimo laikas L70B50 | 30000 h |
| Gaubto medžiaga | polikarbonatas |
| Korpuso medžiaga |
ABS |
| Korpuso spalva | Juoda |
| Panaudojimo sritis | Vidaus ir lauko sąlygomis |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | IP65 |
| Atsparumas smūgiams | IK03 |
| Darbo temperatūra | -20÷40 ℃ |
| Ilgis | 39 mm |
| Plotis | 153 mm |
| Aukštis | 141 mm |
| Svoris | 911 g |
Charakteristikos
- Gylis (mm)
- 141
- Plotis (mm)
- 153
- Aukštis (mm)
- 39
39 - Prekinis ženklas
- LED line PRIME
- Galia (W)
- 50
- Šviesos srautas (lm)
- 1400
- LED šviesa
- Neutraliai balta
- Daviklis
- Su judesio davikliu; Su saulės baterija
Specifiniai Kodai
- ean13
- 5905378211339