- Nauja
Sieninis lauko šviestuvas CILINDER, LED 2x3W, 4000K, IP54, reguliuojamo švietimo kampo, juodas, LED line LITE
24,90 €
Su PVM
Savybės
- Dviejų krypčių lauko šviestuvas, abiejų krypčių švietimo kampas reguliuojasi atskirai.
- Švietimo kampas reguliuojamas nuo kelių iki 120°.
- Akis tausojanti šviesa - nėra mirgėjimo efekto.
- Paviršinis montavimas ant vertikalios plokštumos.
Techniniai duomenys
| Šviesos spalvos temperatūra | 4000K |
| Galia | 6W |
| Šviesumas | 490lm |
| Šviesos šaltinių skaičius | 2 |
| Reguliuojamas apšvietimo kampas | Taip |
| Apšvietimo kampas | 0-120° |
| Pritemdomas | Ne |
| Nemirganti šviesa | Taip |
| Spalvų sodrumas pagal McAdam | ≤6 |
| Spalvų atkūrimo indeksas (Ra) | 80 |
| Energijos klasė 2019/2015 | G |
| Maitinimas | 100-277V AC 50/60Hz |
| Maitinimo srovė | 0,052A |
| Galios efektyvumas (Pf) | 0,5 |
| LED tipas | 2835 SMD |
| LED skaičius | 14 |
| Ilgaamžiškumas | 75000 |
| Įjungimo ciklų skaičius | 50000 |
| Spalva | Juoda |
| Gaubto medžiaga | Stiklas |
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Korpusas atsparus UV spinduliams | Taip |
| Eksplotacija | Vidaus ir lauko sąlygomis |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | IP54 |
| Apsauga nuo smūgių | IK05 |
| Darbo temperatūra | -20°C ÷ +40°C |
| Matmenys | 135mm x 115mm x 100mm |

475541
Charakteristikos
- Prekinis ženklas
- LED line
Specifiniai Kodai
- ean13
- 5907777475541