- Nauja
Lauko šviestuvas PRIME, 230Vac, 150W, 21 000lm, 140lm/ W, 4000K, IP66, 120°
PRIME prožektoriai - tai apšvietimo prietaisų, pasižyminčių padidintu atsparumu oro sąlygoms, serija. Pramoniniai prožektoriai naudojami ten, kur reikalingas intensyvus ir efektyvus apšvietimas. Jie specialiai sukurti naudoti pramonėje ir kitose reikliose aplinkose.
Taikymas: - šviesos prožektoriai yra skirti naudoti kaip prietaisai, kurie gali būti naudojami kaip prietaisai, užtikrinantys tinkamą apšviestumą, ir - kaip prietaisai, užtikrinantys tinkamą apšviestumą:
- Gamybos salės ir sandėliai
- aikštės ir automobilių stovėjimo aikštelės
- Sporto objektai - stadionai, „Orlik“ sporto aikštelės, sporto aikštynai, sporto salės
- Transporto infrastruktūra - oro uostai, geležinkelio stotys, uostai.
Šie prožektoriai pasižymi dideliu šviesos efektyvumu - 140 lm/W. Tai reiškia, kad jie skleidžia didelį šviesos kiekį, o elektros energijos sunaudojama palyginti nedaug. Tai sumažina eksploatavimo išlaidas ir neigiamą poveikį aplinkai.
Didelė prožektorių galia ir ryškumas leidžia tolygiai apšviesti didelius plotus intensyvia šviesa.
IP66 apsaugos klasė ir didelis atsparumas sudėtingoms išorės sąlygoms leidžia juos eksploatuoti tiek patalpose, tiek lauke, nereikalaujant papildomos priežiūros ar aptarnavimo.
Prožektoriai gali būti kelių galingumo variantų:
- 30 W
- 50 W
- 100 W
- 150W
- 200 W
- 400 W
- 600 W
Prožektoriaus korpuso dydis priklauso nuo pasirinktos galios parinkties.
Taip pat galimi keli šviesos spindulio kampo variantai:
- 120 laipsnių - standartinis šviesos spindulio kampas
- 90 laipsnių - mažiau išsklaidyta šviesa nei standartinio spindulio kampo atveju, bet vis tiek gana plati
- 60 laipsnių - siauras spindulio kampas
- 30 laipsnių - taškinis apšvietimas
- T2 ir T3 - asimetriniai lęšiai.
Naudojant atitinkamus lęšius, atsižvelgiant į pageidaujamą galutinį efektą, galima reguliuoti šviesos kryptį ir pasiskirstymą, o tai suteikia daug privalumų, pvz:
- tikslus šviesos valdymas;
- optimalus šviesos panaudojimas;
- naudojimo lankstumas ir universalumas;
- atspindžių ir šešėlių mažinimas;
- didesnis apšvietimo efektyvumas.
Pagrindinės prožektorių savybės:
- Didelis energijos vartojimo efektyvumas - jie pasižymi dideliu energijos vartojimo efektyvumu, sunaudoja daug mažiau energijos nei tradiciniai šviesos šaltiniai.
- Ilgesnis tarnavimo laikas - juose naudojami patvarūs komponentai, pavyzdžiui, šviesos diodai, kurių tarnavimo laikas labai ilgas.
- Aukštos kokybės apšvietimas - apšvietimo kokybė pasižymi tolygia šviesos sklaida ir mažu atspindžių lygiu.
- Galimybė reguliuoti šviesos spindulio kampus - dėl to apšvietimą galima pritaikyti prie konkrečių poreikių, užtikrinant optimalias sąlygas įvairiose situacijose
- Aplinkos apsauga - dėl mažesnio energijos suvartojimo ir ilgesnio tarnavimo laiko prožektoriai prisideda prie CO2 emisijos mažinimo ir palengvina aplinkai tenkančią naštą. Jie yra ekologiškesni už tradicinius šviesos šaltinius, todėl palaiko tvarumą ir ekologinę atsakomybę.
Prožektorių serijai suteikiama 5 metų garantija tiesiog įrodo, kad šie gaminiai yra skirti dirbti nepalankiomis oro sąlygomis. Jie garantuoja aukštą kokybę ir ilgaamžiškumą, kartu sumažindami eksploatavimo išlaidas. Šviestuvai turi 93 cm ilgio guminį kabelį H05RN-F 3x1 mm 2.
Techniniai duomenys
| Galia | 150 W |
| Šviesos srautas | 21000 lm |
| Šviesos srauto efektyvumas | 140 lm/W |
| Šviesos spalva | Neutrali balta |
| Šviesos spalvos temperatūra | 4000 K |
| Švietimo kampas | 120 ° |
| Spalvų atkūrimo indeksas Ra | 70 |
| Spalvų konsistensija McAdam elipsėje | ≤6 |
| Pritamdymo funkcija | Nėra |
| Maitinimo įtampa | 100-227 VAC, 50/60Hz |
| Energijos efektyvumo klasė 2019/2015 | D |
| Galios koeficientas | 0,9 |
| Ilgaamžiškumas | 50000 val. |
| Įjungimo ciklų skaičius | 50000 |
| LED tipas | SMD2835 |
| LED skaičius | 360 |
| IEC saugos klasė | Class I |
| Montavimo tipas | Paviršinis |
| Gaubto medžiaga | Grūdintas stiklas |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | IP66 |
| Atsparumas smūgiams | IK08 |
| Darbo temperatūra | -40 ÷ 45 °C |
| Ilgis | 412 mm |
| Plotis | 360 mm |
| Aukštis | 54 mm |
| Svoris | 3,3 Kg |
Charakteristikos
- Gylis (mm)
- 80
- Plotis (mm)
- 420
- Prekinis ženklas
- LED line PRIME
- x_961_Aukštis (mm)
- 450
Specifiniai Kodai
- ean13
- 5905378200647