- Nauja
Gatvės šviestuvas LED 230V 50W 7000lm, 150x110° 4000K , CAMINO, IP66, IK08
CAMINO serijos šviestuvai ypač atsparūs neigiamam aplinkos poveikiui. Skirti profesionaliam gatvių ar aikščių apšvietimui. Ypač aukštas šviesos srauto efektyvumas. Apsauga nuo elektros iškrovos iki 10kV. Patogus montavimas, numatytas šviestuvo pakreipimas +/- 15° kampu, taip pat montavimas ant 90° kampu sulenkto stiebo. Stiebo skesmuo - 60mm.
Techniniai duomenys
| Galia | 50 W |
| Šviesos spalvos temperatūra | 4000K |
| Šviesos srautas | 7000 lm |
| Šviesos srauto efektyvumas | 140 lm/W |
| Švietimo kampas | 150° x 110° |
| Spalvų atkūrimo indeksas Ra | 70 |
| Spalvų sodrumas McAdam elipsėje | ≤6 |
| Energijos suvartojimo klasė 2019/2015 | C |
| Maitinimo įtampa | 220-240V AC 50/60Hz |
| Srovė | 0,24 A |
| Galios koeficientas | 0,9 |
| Integruotas jutiklis | Nėra |
| Pritemdymo funkcija | Nėra |
| Lempos įsižiebimas iki 60% | 1 |
| LED tipas | SMD2835 |
| LED skaičius | 96 |
| Ilgaamžiškumas | 100000 |
| Gaubto medžiaga | Grūdintas stiklas |
| Korpuso medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Korpuso spalva | Pilka |
| IEC saugos klasė | I |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | IP66 |
| Atsparumas smūgiui | IK08 |
| Darbo temperatūra | -40 ÷ 45 °C |
| Matmenys | 514mm x 200mm x 80mm |
| Svoris | - g |
Charakteristikos
- Gylis (mm)
- 230
- Plotis (mm)
- 525
- Prekinis ženklas
- LED line PRIME
- Galia (W)
- 50
- Šviesos srautas (lm)
- 7000
- LED šviesa
- Neutraliai balta
- Daviklis
- Be judesio daviklio
- x_961_Aukštis (mm)
- 125
Specifiniai Kodai
- ean13
- 5905378203105