- Nauja
LED lemputė E14 230V 1.8W 250lm, FILAMENT, šiltai balta, 2700K, EMOS
2,19 €
Su PVM
Techniniai parametrai:
| Cokolis | E14 |
| Šviesos spalva | šiltai balta |
| Šviesos spalvos temperatūra | 2700K |
| Galia | 1,8W |
| Ekvivalentinė kaitrinės lemputės galia | 25W |
| Šviesos srautas | 250lm |
| Šviesos efektyvumas | 139lm/W |
| Kategorija | FILAMENT |
| LED tipas | COB |
| LED diodų skaičius | 2 |
| (CRI) spalvų atkūrimo indeksas | Ra >80 |
| Švietimo kampas | 320° |
| Pritemdoma | NE |
| Lemputės forma | žvakės |
| Maitinimo įtampa | 230V AC 50Hz |
| Energetinė klasė | D |
| Srovės efektyvumas (PF) | 0,41 |
| Ilgaamžiškumas | 25000val. |
| Įjungimo ciklų skaičius | 30000 |
| Matmenys | 35mm × 97 mm |
ZF3200
Charakteristikos
- Gylis (mm)
- 35
- Plotis (mm)
- 35
- Aukštis (mm)
- 97
97 - Prekinis ženklas
- EMOS
- Galia (W)
- 1.8
- Maitinimo įtampa (V)
- 230
- Galia. (W)
- 1.8
1.8 - Tipas/Cokolis
- E14
- Šviesos srautas (lm)
- 250
Specifiniai Kodai
- ean13
- 8592920114919