- Nauja
Lemputė LED E14 230V 8W 720lm C37 žvakės formos, neutraliai balta 4000K, LEDOM
1,89 €
Su PVM
| Galia | 8W |
| Šviesos srautas | 720lm |
| Šviesos spalva | neutraliai balta |
| Šviesos spalvos temperatūra | 4000K |
| Švietimo kampas | 180° |
| Spalvų atkūrimo indeksas (CRI) | ≥80 |
| Maitinimo įtampa | 220-240V AC |
| Maitinimo įtampos dažnis | 50/60 Hz |
| Galios faktorius | 0,5 |
| Cokolis | E14 |
| LED tipas | SMD |
| Nemirganti šviesa | Taip |
| Pritemdoma | Ne |
| Įjungimo ciklų skaičius | 50000 |
| Tarnavimo laikas | 50 000 val. |
| Šviesos srautas po 30 000 val. | 0,7 |
| Reakcijos laikas | >0,5 s |
| Įsižiebimas iki 60% | 1s |
| Gaubtas | matinis-baltas (milky) |
| Lemputės skersmuo | 37 mm |
| Matmenys (L. x W.) | Φ 37 x 100 mm |
471222
Charakteristikos
- Prekinis ženklas
- LEDOM
- Galia (W)
- 8
- Maitinimo įtampa (V)
- 230V
- Galia. (W)
- 8
- Tipas/Cokolis
- E14
- Šviesos srautas (lm)
- 720
720
Specifiniai Kodai
- ean13
- 5907777471222