- Nauja
Lemputė LED GU10 230V 1W 80lm neutraliai balta 4000K, LED line
2,69 €
Su PVM
LED lemputė, A+, MR16
Techniniai parametrai:
| Cokolis | GU10 |
| Šviesos spalva | neutraliai balta |
| Šviesos spalvos temperatūra | 4000K |
| Galia | 1W |
| Šviesos srautas | 80lm |
| Šviesos efektyvumas | 80lm/W |
| LED tipas | SMD2835 |
| LED diodų skaičius | - |
| (CRI) spalvų atkūrimo indeksas | Ra >80 |
| Švietimo kampas | 120° |
| Pritemdoma | NE |
| Yra aukšto dažnio šviesos mirgėjimas | TAIP |
| Lemputės forma | MR16 |
| Maitinimo įtampa | 220 - 260V AC 50/60Hz |
| Energetinė klasė | A+ |
| Srovės efektyvumas (PF) | - |
| Ilgaamžiškumas | 30000val. |
| Įjungimo ciklų skaičius | 50000 |
| Įsižiebimo laikas iki 60% | 1s |
| Korpuso medžiaga | stiklas |
| Matmenys | 50 × 57 mm |
| Garantija | 3 metai |


248337
Charakteristikos
- Prekinis ženklas
- LED line
- Galia (W)
- 1
- Maitinimo įtampa (V)
- 230V
- Galia. (W)
- 1
- Tipas/Cokolis
- GU10
- Šviesos srautas (lm)
- 80
Specifiniai Kodai
- ean13
- 5901583248337