- Nauja
LED lemputė E14 G45 230V 4W 480lm, neutraliai balta 4000K, LED line LITE
2,49 €
Su PVM
Savybės
- "FLICKER FREE™" sistema pašalina kenksmingą mirgėjimo efektą, saugo patalpoje esančių žmonių regėjimą.
- Šios lemputės apšviestai patalpai suteiks išskirtinį stilių. Idealiai tinka retro ir moderniam apšvietimui, įskaitant restoranus, viešbučius, taip pat gyvenamąsias patalpas.
Techniniai duomenys
| Cokolis | E14 |
| Šviesos spalva | Balta |
| Šviesos spalvos temperatūra | 4000K |
| Galia | 4W |
| Šviesos srautas | 480lm |
| Šviesos srauto efektyvumas | 120lm/W |
| Švietimo kampas | 360 ° |
| Spalvų atkūrimo indeksas Ra | 80 |
| Spalvų konsistencija McAdam elipsėje | ≤6 |
| Nemirganti šviesa | Taip |
| Įsižiebimo laikas iki 60% | 1 |
| LED tipas | Filament |
| LED skaičius | 4 |
| Energijos efektyvumo klasė nuo 2019/2015 | E |
| Maitinimo įtampa | 220 - 240V AC, 50/60Hz |
| Srovė | 0,034 |
| Ilgaamžiškumas | 25000 |
| Įjungimo ciklų skaičius | 50000 |
| Lemputės tipas | G45 |
| Gaubto medžiaga | Stiklas |
| Stiklo tipas | Skaidrus |
| Forma | Sfera |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | IP20 |
| Skersmuo | 45mm |
| Bendras aukštis | 75mm |
| Svoris | 16g |
202238
Charakteristikos
- Gylis (mm)
- 45
- Plotis (mm)
- 45
- Aukštis (mm)
- 75
- Prekinis ženklas
- LED line LITE
- Galia (W)
- 4
- Maitinimo įtampa (V)
- 230V
- Tipas/Cokolis
- E14
- Šviesos srautas (lm)
- 480
Specifiniai Kodai
- ean13
- 5905378202238